Haber

Bağcılar Belediyesi Yaz Spor Okulları Törenle Kapatıldı

Bağcılar Belediyesi’nin TÜGVA işbirliğiyle gençler için düzenlediği yaz. Sporİstanbul’da okullar tatil edildi.

Bağcılar Mahmutbey Stadyumu’nda düzenlenen kapanış törenine; Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin yanı sıra eski futbolcular Bülent Akın, Hasan Kabze, İbrahima Yattara, Ali Tandoğan, Ahmet Dursun, Orhan Erdemir, kuyu -Bilinen isimler ve çocuklar katıldı.

OSMAN AŞKIN BAK: TÜRKİYE’YE GÜÇLÜ SPOR ALTYAPI GELİYOR Bağcılar Belediyesi’ne organizasyon için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bakan Osman Aşkın Bak, şunları söyledi: spor eğitim verildi. Çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerle keyifli vakit geçirmeleri sağlandı. Tüm spor okullarımızı gençlerimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Yüzme okullarımızda bu yıl yaklaşık 3 milyon öğrenciye yüzme öğretmeyi planlıyoruz. Bugüne kadar 7,5 milyona yakın öğrenciye yüzme öğrettik. Tabii ki amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak. Tüm bu tesisler, çocuklarımız ve halkımız için değerli birer yatırımdır. Burada aileler mutlu, herkes mutlu. Sporun tabana yayılmasını istiyoruz. Spor kültürünü yaymak istiyoruz. Avrupa’nın en güzel ve en genç spor tesislerine hakimiz. Spor altyapısı güçlü bir Türkiye geliyor. Madalyalarımız da artıyor. Spora verdiği imkan için Başkanımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir oyun oynayacağız. Bir sakatlığım var. Rakip biraz güçlü. ABDULLAH ÖZDEMİR: GENÇLERE KENDİ İNSANLARINI GELİŞTİRMESİ İÇİN FIRSAT VERİYORUZ Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir, “Yaz sporları etkinlikleri düzenledik. Birçok alanda 6.000 öğrencimizin öğrenebileceği birçok konuyu ele aldık. Onlara kendilerini geliştirme fırsatı verdik. Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Ligler başlamadan önce herkese lig maçı izleteceğiz. Yaz spor okulları yaklaşırken desteği için Bakanımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bu projeyi daha çok yapacağız.” BAKAN OSMAN AŞKIN BAK FUTBOL MAÇINA KATILDI

Bağcılar Belediyesi’nin öğrenciler için düzenlediği Yaz Spor Okullarının kapanışı renkli görüntülere sahne oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sahaya eski milli futbolcular ve ünlü isimlerle çıktı. 20’şer dakikalık iki devre halinde oynanan gösteri karşılaşmasında eski futbolcular hünerlerini sergiledi.

– Sabit kıymetler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu