Haber

Bungalovlar Sakarya’ya renk katıyor

SAKARYA (İGFA) –Sakarya Büyükşehir Belediyesi sosyal hayata değerli dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

Uçak, Karşıt Residence, Millet Kıraathaneleri, Vagon Park hizmetleri ve kentteki tüm sosyal donatı alanlarına yaptığı dokunuşlarla vatandaşların sosyal yaşamına da katkı sağlayan Büyükşehir, turizm alanında da değerli adımlar atıyor.

Hizmet verdiği tesislerde vatandaşlara ayrıcalıklı fırsatlar sunan Büyükşehir, tamamen elden geçirdiği Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı’nda orman konutlarının ardından bungalov üretimine de başladı.

Orman konseptli otel rezidanslarının yanında hızlı bir şekilde başlayan otelde çalışmalara hız verilerek hizmetin döneme kazandırılması hedeflendi. 10 adet bungalovdan 4 tanesinin imalatları tamamlandı.

TÜRKİYE’NİN YILDIZI

Son yıllarda Sapanca’nın ‘merkezde’ yer aldığı, bireysel turizmin vazgeçilmeyen bungalov tatili, Sakarya’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirler için daha ulaşılabilir ve kolay hale gelecek. Önder Ekrem Yüce’nin talimatıyla hızlandırılan çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

İşletmeler tamamlandığında otel alanı yemyeşil peyzaj alanları, yürüyüş yolları, ahşap merdivenler ve doğanın en özel eserleri ile süslenecek. Yeşilin her tonunu içinde barındıran İl Ormanı Tabiat Parkı’ndaki bu hizmet Türkiye’ye örnek teşkil edecek. Son teknolojik çalışmaları, çağdaş tasarımı ve her biri 42 metrekare alana sahip bungalovlarda oluşturulacak konforlu alanlarıyla hizmetin yoğun talep göreceği iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu