Haber

Dursun Özbek: “Emin’in Galatasaray aşkı bitmesin”

Galatasaray ile olan sözleşmesini 2025-2026 dönemi sonuna kadar uzatan Emin Bayram, “2026 yılına kadar Galatasaray’da olduğum için çok mutluyum.” Lider Dursun Özbek, Emin Bayram’ı uzun süredir takip ettiğini belirterek, “Galatasaray’ın çimentosu Emin’indir. Bu nedenle Galatasaray aşkı Emin’le bitmemeli.”

Galatasaray, altyapısında yetişen genç stoper Emin Bayram’ın sözleşmesinin 2025-2026 sezonu sonuna kadar uzatıldığını duyurdu. ali sami yen Spor Nef Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de katıldı. Başkan Özbek ve Emin Bayram, imza töreninin ardından GS TV’ye açıklamalarda bulundu.

“kesinlikle bir elmas”

Emin’in önümüzdeki yıllarda Galatasaray’ın geleceğini yazacak isimlerden biri olacağını ifade eden Başkan Özbek, “Emin’i uzun zamandır izliyorum. Bu nedenle son derece başarılı. Galatasaray’ın geleceğini önümüzdeki yıllarda yazacaktır.Hem fiziken hem de oynadığı mevki olarak Galatasaray’a son derece faydalı olmaya devam ediyor.Ben de hocası da tüm yönetici arkadaşlarımız Emin’e güveniyor.Emin yapacaktır. Bu sene de katkısı büyük.Ona bundan sonraki Galatasaray hayatında başarılar dilerim.Emin’ler Galatasaray’ın çimentosudur.Onun için Galatasaray sevgisi Emin’de bitmez.Galatasaray’da yolu açık olsun.Allah’tan başka bir şey olmasın. Sakatlık versin. Bundan sonra hem Galatasaray’a hem A Milli Takım’a hem de Türk futboluna çok büyük katkı sağlayacak bir arkadaşımızdır. O bir pırlantadır. Bunun kıymetini bilsin. “Bırakın elinden geleni yapsın. kendini geliştirmek Kendisine bir abi tavsiyesi veriyor, başarılar diliyorum” dedi.

Galatasaray ile 2025-2026 sezonunun sonuna kadar sözleşme imzalayan 19 yaşındaki Emin Bayram, “2026’ya kadar kulüpte olmaktan çok memnunum. Her geldiğimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Okan hocama, liderimize ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum.Herkese hayırlı olmasını dilerim.Bu sene başladığımızda hedefimiz 23. şampiyonluktu.Bu sene inşallah başaracağız.” – İSTANBUL

cukurcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu