Teknoloji

HUAWEI nova 10 SE ile güzellik ve işlevsellik bir arada

HUAWEI nova Serisi, kusursuz tasarımı yenilikçi taşınabilir görüntüleme teknolojisi ile dengeliyor. Piyasaya sunulduğundan beri tasarım, görüntüleme, pil ömrü ve süratli şarj etme açısından heyecan verici yenilikleri genç kullanıcıların muhtaçlık ve isteklerine ayak uydurdu.

Arka kapaktaki Yıldız Yörüngesi Halkası ve Starry Flash Craft, son dokunuşu sağlayan şık bir kaplama ile özgün HUAWEI nova dizaynını yeni tepelere taşıyor. Yeni bir görüntüleme tecrübesi sayesinde HUAWEI nova, kullanıcılarının günlük ömürlerini cesurca kaydetmelerine ve kendilerini tabir etmelerine, kendi kıssalarının kahramanları olmalarına imkan tanıyor. Etkileyici pil ve süratli şarj özellikleri, akıllı, sürükleyici kullanıcı tecrübesinin temelini oluşturuyor.

İşlevsel bir aksesuar olarak akıllı telefonunuz

Moda, kişiselliğinizi yahut ruh halinizi sergilemek için kusursuz bir araçtır. HUAWEI nova Serisi’nin modaya uygun renk tekliflerini temel alan HUAWEI nova 10 SE, her rengin başka bir estetik usulü temsil ettiği Yıldızlı Gümüş, Nane Yeşili ve Yıldızlı Siyah olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor.

HUAWEI nova 10 SE, yenilikleri bünyesinde barındırırken HUAWEI nova 10 Serisi’nden ikonik Star Orbit Ring lens modülü dizaynını devralır. Şık aygıt, kamera modülünü şık bir biçimde süsleyen iki halka, kristal berraklığında mat efektli yenilikçi Starry Flash Craft ve aygıtı yeni renklerle donatılarak, Z Nesli modasını dijital ana akıma taşıyor.

Konfor ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan HUAWEI nova 10 Serisi ayrıyeten avucunuza eldiven üzere oturan ince bir çerçeveye sahiptir. Her vakit hareket halinde olan üretken kullanıcılar için HUAWEI nova 10 Serisi bunu şık bir halde yapmanızı sağlar.

Bu ortada, Görüntüleme Sistemleri, kusursuz çekimler yapmanıza yardımcı olur. 6,67 inç OLED HUAWEI Full View ekrana sahip HUAWEI nova 10 SE’de nefes kesen ayrıntı seviyelerinde mükemmel fotoğraf çekimlerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi vlog çekin

İster iç mekanda ister dış mekanda veya karanlık veya arkadan aydınlatmalı ortamlarda mükemmel çekimler yapmanızı sağlayan bir telefon kamerası mı arıyorsunuz? HUAWEI nova 10 SE’nin art kamera modülü, 108 MP Yüksek Çözünürlüklü ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı ve alan derinliği kamerası ve 2 MP makro kamera içeren 108 MP RAW Tesir Alanı Görüntüleme Sistemine sahiptir.

Ana kamera çok yüksek piksel sayısına sahiptir, f/1,9 geniş diyaframı dayanaklar ve 9’u 1 ortada Piksel Gruplama Teknolojisi sayesinde daha fazla ışık alır. Telefonun RAW alanındaki Çoklu çerçeve füzyon algoritması, çok çeşitli çekim senaryolarında çok taraflı performans sağlar.

Telefonun evvelden yüklenmiş Petal Clip uygulaması, görüntüleri düzenlerken çok pahalıdır. Uygulama, içerik oluşturmayı kolaylaştıran çeşitli kıssa düzenleme şablonları, görüntü temaları ve müzik (HUAWEI Müzik’ten) sağlar.

Pil: Sürükleyici bir akıllı telefon tecrübesinin temeli

Duygularınız çoklukla telefonunuzun pil gücü yüzdesinden etkilenir mi? HUAWEI nova 10 Serisi’nin pil özelliklerinin korkularınızı hafifletmesine müsaade verin.

HUAWEI nova 10 SE, ağır kullanımda bile uzun pil ömrü için daha fazla güç verimli 4500mAh büyük pil kapasitesine sahiptir.

Telefonunuzu büsbütün şarj etmek, orijinal ikili düşük voltajlı şarj pompası ve şarjı 100’e çıkaran üç sekmeli pil teknolojileri dahil olmak üzere, telefonu bölüm önderi süratli şarj tahlilleriyle donatan 66 W HUAWEI SuperCharge ile daha kolay hale getirildi. 38 dakikada sıfırdan 100’e şarj edilebilir.

HUAWEI nova 10 SE, 12.999 TL fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Yeşil Paket’ indirimi kapsamında Yeşil renk nova 10 SE de 600 TL’lik indirimle satın alınabiliyor. Buna ek olarak, 3.699 TL bedelindeki Watch GT 3 SE de tıpkı eserle birlikte 3.299 TL’ye alınabiliyor. Yeniden ‘Yeşil Paket’ ile HUAWEI Online Mağaza bülten aboneliği 300 TL’lik indirim kuponunu kazandırırken, kullanıcılar 799 TL kıymetindeki Muhteşem Charge adaptöre de 300 TL indirimle sahip oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu