Haber

MHP ve İYİ Parti’den Trabzon’da aynı gün mitingi: Bazı yollar trafiğe kapatılacak

Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile UYGUN Partisi’nin bugün kentte düzenleyeceği mitingler nedeniyle bazı caddelerin trafiğe kapatılacağını bildirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, trafik açısından alınan güvenlik tedbirleri kapsamında, Gülbahar Hatun Mahallesi Atapark Alanı’nda 08.30-16.30 saatleri arasında Trabzonspor Bulvarı İnönü Caddesi Kavşağı önünde yapılacak MHP mitingiyle ilgili olarak alınan güvenlik tedbirleri kapsamında… , Hatuncuk Camii, yeni valilik ve bağlantı yollarının ortasında. Mumcular Sokak Varlıbaş Alışveriş Merkezi yanındaki güzergahın trafiğe kapatılacağı belirtildi.

İYİ Parti Kent Meydanı’nda 14.00-18.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek mitinge ilişkin olarak Şehit İbrahim Karaoğlan Caddesi (Liman Kavşağı ile Taşbaşı Meydanı arası) ve bağlantı yolları, Baro Kavşağı meydan girişi ve Imperial Hospital’dan Gazipaşa’ya bağlantı yolu Cadde ve meydan alanı. Temas yollarının araç trafiğine kapatılacağı kaydedildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu