Haber

Yalova’da AK Parti Teşkilat Akademisi “Türkiye Yüzyılı” eğitim programı

Yalova’da, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Teşkilat Akademisi çalışmaları kapsamında “Türkiye Yüzyılı” konulu eğitim programı yapıldı.

Yalova Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen programda konuşan AK Parti Vilayet Lideri Muğlim Bağatar, bedelli konukların iştirakiyle bu programı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bağatar, “Bizim teşkilatların farkı burada. Biz başarılı olmak için önce eğitimli, inançlı, gayretli olacağız ve işimizi iyi takip edeceğiz. AK Parti’nin kurumsal yapısı gereği siyaset akademisi olarak sayın büyüklerimiz tecrübelerini bizimle paylaşıyorlar. Biz de inşallah bunu en güzel şekilde sahaya yansıtacağız.” sözünü kullandı.

Açılışın akabinde basına kapalı devam eden programda, Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ve Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan ile gazeteci Zafer Şahin, deneyimlerini paylaştı.

Programa, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Yalova Belediye Lider Vekili Mustafa Tutuk, ilçe belediye liderleri, bayan ve gençlik kolları yöneticileri ile partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu