Haber

Yaşlı Yaşam Merkezi’nde Aşure Hizmeti

Yaşlı Yaşam Merkezi’nde vakit geçiren ulu çınarlarımıza Muharrem ayı münasebetiyle Bağcılar Belediyesi aşure ikramında bulundu.

Birlik, beraberlik ve kardeşliğin değerinin yakından hissedildiği Aşure Günü nedeniyle Bağcılar Belediyesi büyüklerimiz için bir etkinlik düzenledi. Yaşlı Yaşam Merkezi’nin mutfağında pirinçten fasulyeye kadar çeşitli malzemelerden hazırlanan aşureler pişirilirdi. Pişirilen aşureler daha sonra merkezdeki yaşlılara dağıtıldı.

“BÜYÜKLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR”

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, aşure münasebetiyle insanların bir araya geldiklerini belirterek, “Tanıdığımız Muharrem ayı ve Aşure gününün tüm İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Büyüklerimiz çok değerlidir. bize.”

Her türlü hizmet bulunur

Yaşlı Yaşam Merkezinde; fizik tedavi, eğitim, revir, beslenme-diyet uzman odaları, seminer odası, kütüphane, hobi-sanat-takı atölyeleri, el sanatları atölyesi, fotoğraf atölyesi, müzik atölyesi, akıl oyunları atölyesi ve sedir sohbet odası bulunmaktadır. Ayrıca projede bay-bayan kuaför, mutfak, yemekhane, idari ve teknik birimler bulunmaktadır. Ayrıca Ergo Terapi, Tekno Terapi, Manevi Güçlendirme, Geriatri Hemşiresi ve Banyo Hizmetleri verilmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kiziloren-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu