Haber

Rockstar Games, GTA 6 için heyecan verici bir fragman paylaştı

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin son oyunu olan GTA 6 için 5 Aralık’ta heyecan verici bir tanıtım fragmanı paylaştı. Bu video, daha oyun çıkmadan rekorlar kırmıştı. Böylece heyecan giderek artarken, sonunda fragmanın izlenme sayısı Minecraft tanıtım fragmanını geride bıraktı.

GTA 6 fragmanı izlenme rekorları kırmaya devam ediyor!

GTA 6, Lucia adında bir kadın karakter ve Jason adında bir erkek karaktere odaklanacak. Oyun dünyasının en bilinen lokasyonlarından biri olan Vice City’de gerçekleşecek olan yapım, hem grafikleri hem de yapay zeka desteğiyle gerçekçilik sergileyecek.

GTA serisinin son oyunu 2013 yılında çıkan GTA 5’ti. 11 yıl gibi uzun bir aradan sonra yeni bir oyunun çıkacak olması oyun dünyasını oldukça heyecanlandırıyor. Bu bağlamda rekor asla eksik olmuyor.

2023 yılında geliştiricilerine en çok para kazandıracak oyunlar belli oldu!

YouTube’da paylaşılan GTA 6 fragmanı, yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde en çok izlenen oyun fragmanı olarak rekor kırdı. Bununla da kalmayıp en çok aboneye sahip kanallardan biri olan MrBeast’in izlenme rekorunu da kırdı. Bugün bu görüntü en büyük rakibinin tanıtım fragmanını geride bıraktı.

GTA 6’nın tanıtım fragmanı şu anda 168 milyon izlenme sayısını aştı. Böylece 2011 yılında çıkan ve şu anda yaklaşık 167 milyon 800 bin izlenmeye sahip olan Minecraft’ın ilk tanıtım görselini geride bıraktı. Ortadaki fark artıyor.

Ayrıca GTA 6 da son haftalarda beklenmedik bir rekora imza attı. Verilen bilgiye göre, GTA 6 fragmanında kullanılan ve 2017 yılında vefat eden Tom Petty’nin seslendirdiği “Aşk Uzun Bir Yol” şarkısı, dijital müzik hizmeti Spotify’da, yaşanan gelişmelerin ardından yüzde 36 bin 979 daha fazla dinlendi. önceki haftaya göre video yayınlandı. Böylece en çok çalınan şarkılar listesine adını yazdırmayı başardı. Söz konusu şarkının YouTube platformundaki yayın sayısında da artış olduğu görülüyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA 6’dan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu